Ambasadorzy Clubfoot Polska

Tylko rodzic dziecka ze stopami końsko-szpotawymi jest w stanie zrozumieć to, co przeżywa rodzina, która właśnie się dowiedziała, że ich dziecko ma tę wadę. Rozumie jak ważny jest czynny udział w procesie leczenia dziecka, jak dużo cierpliwości, konsekwencji i zrozumienia trzeba mieć aby osiągnąć upragniony cel - zdrowe stopy. Rozumie wszelkie obawy, wątpliwości, rodzące się pytania i niepewność. W końcu przeszedł tę drogę wcześniej...

Uważamy, że każda rodzina powinna otrzymać wsparcie tuż po narodzinach dziecka, by poczuć się bezpiecznie i świadomie podjąć decyzje o przebiegu leczenia. Właśnie dlatego Clubfoot Polska stworzyła inicjatywę Ambasadorów Clubfoot Polska!Ambasador Clubfoot Polska to opiekun, z którym w każdej chwili możesz się skontaktować - zadzwonić, napisać e-maila, spotkać się osobiście. To osoba, która mieszka niedaleko, miała styczność z lekarzami i placówkami, w których leczy się stopy końsko-szpotawe. Dzięki jej doświadczeniu możesz zdobyć wiedzę o tym jak powinno wyglądać leczenie, ale również jak radzić sobie w życiu codziennym z pielęgnacją dziecka. To również osoba, która zrozumie twoje rozterki, obawy i nieprzespane noce. Osoba z którą możesz porozmawiać jak z przyjacielem.


Nie czekaj! Znajdź swojego Ambasadora Clubfoot Polska i skontaktuj się z nim już dziś!

Na mapie oznaczyliśmy miejscowości, z których są nasi Ambasadorzy. Sprawdź kto mieszka najbliżej Ciebie i zadzwoń albo napisz. Oni czekają na Twoj kontakt i chętnie pomogą.

Zróbmy razem pierwszy krok!