Ambasadorzy Clubfoot Polska

Tylko rodzic dziecka ze stopami końsko-szpotawymi jest w stanie zrozumieć to, co przeżywa rodzina, która właśnie się dowiedziała, że ich dziecko ma tę wadę. Rozumie jak ważny jest czynny udział w procesie leczenia dziecka, jak dużo cierpliwości, konsekwencji i zrozumienia trzeba mieć aby osiągnąć upragniony cel - zdrowe stopy.
Rozumie wszelkie obawy, wątpliwości, rodzące się pytania i niepewność.
Przeszedł tę drogę wcześniej...
Uważamy, że każda rodzina powinna otrzymać wsparcie tuż po narodzinach dziecka, by poczuć się bezpiecznie i świadomie podjąć decyzje o przebiegu leczenia.
Właśnie dlatego Clubfoot Polska stworzyła inicjatywę Ambasadorów Clubfoot Polska!


 
 
Ambasador Clubfoot Polska to opiekun, z którym w każdej chwili możesz się skontaktować - zadzwonić, napisać e-maila, spotkać się osobiście. To osoba, która mieszka niedaleko, miała styczność z lekarzami i placówkami, w których leczy się stopy końsko-szpotawe. Dzięki jej doświadczeniu możesz zdobyć wiedzę o tym jak powinno wyglądać leczenie, ale również jak radzić sobie w życiu codziennym z pielęgnacją dziecka. To również osoba, która zrozumie twoje rozterki, obawy i nieprzespane noce. Osoba z którą możesz porozmawiać jak z przyjacielem.


Nie czekaj! Znajdź swojego Ambasadora Clubfoot Polska!

Zróbmy razem pierwszy krok!


Czujesz, że twoje doświadczenie może pomóc innym?

Lubisz rozmawiać?

Wiesz jak okazać wsparcie?

Chcesz zostać Ambasadorem Clubfoot Polska?

Zgłoś się do nas!